(050) 462 00 49; (067) 860 36 65
рус
укр
Фрезерна різка деревини та фанери
Фрезерна різка деревини та фанери

Торгово-будівельна компанія «Київексклюзивбуд» надає послуги з виготовлення рекламної, сувенірної, меблевої, декоративної продукції методом фрезерної обробки. Можливе виготовлення конструкцій, деталей, елементів і конфігурацій за доступними цінами в Києві. Ми використовуємо сучасне обладнання з числовим програмним управлінням (ЧПУ), яке дозволяє виготовляти вироби різної складності.

За кожне замовлення відповідає персональний менеджер.

Технологія фрезерної обробки застосовується для виготовлення нестандартної рекламної продукції:

  • фігурних табличок;
  • об'ємних літер;
  • дерев'яних підставок;

 

  • складних конфігурацій вивісок.

Фрезерна обробка використовується при розкрої практично будь-яких матеріалів: дерева, фанери, акрилу, ПВХ, композиту,, оргскла і ін. Вартість обробки матеріалу, за такою технологією, залежить від довжини і глибини фрезерування, товщини матеріалу, твердості і в'язкості.

Особливості фрезерної обробки.

Матеріали обробляються за допомогою фрез спеціального профільного призначення. Рухаючись по заданій траєкторії - еквідістанти здійснюється фрезерування або вибірка вихідних виробів, деталей, частин візерунків, декорів різних форм геометрії. Всі технологічні операції виконуються на верстатах з ЧПУ, що дозволяє домогтися найвищої точності робіт.

Фрезерна обробка виконується за трьома координат або площинах X Y Z.

 

 

Переваги фрезерної обробки:

  • висока точність і чистота після обробки;
  • швидкий розкрій при будь-яких обсягах;
  • робота з матеріалами, які не піддаються обробці іншими типами різання;
  • невисока вартість виробів при дрібносерійному виробництві в порівнянні з використанням традиційних технологій;
  • можливість отримання різних кутів нахилу оброблюваної поверхні, глибини різу і рельєфних зображень;
  • відсутність слідів від нагару.

Сфера застосування фрезерної обробки

Сучасні фрезерні верстати з ЧПУ дозволяють легко і з високою точністю вирізати фігури будь-якої складності з листових матеріалів. Саме тому їх активно використовують для виготовлення реклами, сувенірної продукції в меблевому виробництві, а також в виготовлення елементів декору.

Наша компанія «Київексклюзивбуд» використовує власні високотехнологічні верстати для здійснення даних операції.

Фрезерна обробка необхідна в виробництві елементів деталей і конструкцій з композитного матеріалу, фанери, дерева, акрилу, міді, латуні, бронзи, а також МДФ і ДСП.

Фрезерна обробка застосовується для виготовлення рекламних вивісок, стендів, боксів і сувенірних виробів, елементів декору меблів, інтер'єру всередині приміщень і фасадів будівель.

Підводячи короткий підсумок, можна сказати, що фрезерна обробка - операція без якої навряд чи може обійтися процес виробництва виготовлення деталей, вузлів конструкцій і різних елементів.

Можливості фрезерних верстатів з ЧПУ обмежені тільки Вашою уявою.

Саме тому ми використовуємо власні верстати з Числовим Програмним Управлінням (ЧПУ) гарантують високу якість готових виробів.